NABÍDNĚTE NÁM ZAJÍMAVÝ MATERIÁL DO NAŠICH INTERNETOVÝCH AUKCÍ
Ocenění známek ZDARMA na počkání
FILATELIE HOBBY PRAHAFILATELIE STOŠEK
Revoluční 8, Praha 1, tel. 296 785 460, Mobil 606 551 118
e-mail: info@filatelie-hobby.cz, info@filatelie-stosek.cz
Otevírací doba: Po - Čt 9:30 - 16:30, Pá 9:30 - 16:00

Nacházíte se: Aukční podmínky

Aukční podmínky

Přihazovat je možné pouze z našich internetových stránek, veškeré příkazy doručené na naši mailovou adresu jsou bohužel neplatné.

HISTORIE PŘÍHOZŮ

V tabulce historie příhozů se zobrazuje pouze id číslo vedoucího účastníka aukce, pokud se číslo opakuje, znamená to, že v aukci přihazuje další zájemce, ale nenabídl vyšší cenu než první přihazující.

VÝDEJ A EXPEDICE AUKCÍ

Vydražené položky si můžete osobně vyzvednout v naší prodejně v revoluční ulici 8, praha 1, nebo je zasíláme na dobírku a to maxmálně do 14 dnů od vydražení 1. aukce. informujte nás prosím emailem nebo telefonicky o odběru vydražených aukcí.

VŠEOBECNÉ AUKČNÍ PODMÍNKY

1. Aukční los se prodává příklepem tomu, kdo nabídne nejvíce. Při více shodných nabídkách, má přednost účastník, jehož příkaz přišel dříve. Veškeré aukce končí ve 22:00 daného dne. U příkazu je třeba řádně vyplnit přiložený formulář a uvést maximální cenu, kterou je dražitel ochoten za položku zaplatit. Vyvolávací cena je cenou minimální ! U všech vydražených losů, připočítáváme 10% přirážku + 20% DPH, tj. celkem 12% z dosažené ceny (od 1. 1. 2013 dochází ke změně DPH a připočená daň bude tedy 21 %).

2. U losů zakoupených v aukci lze reklamovat pouze skryté vady. Vady zjevné z popisu nebo vyobrazení reklamovat nelze. Případné reklamace se vyřizují okamžitě při převzetí zboží, při písemném zaslání položky a převzetí zásilky na dobírku lze reklamovat nejpozději do 8 dnů po obdržení zásilky. Losy označené zkratkou KVP, Sbírky a partie (ani jednotlivé položky z partií) známek nelze v žádném případě reklamovat. Reklamované losy musí být vždy v původním stavu, tak jak byly vydraženy.

3. Vydražené položky rozesíláme v cenném psaní na dobírku nejpozději do 14 dnů po aukci. Poštovné a balné se připočítává k ceně.

4. Právní vztahy, jejichž předmětem je aukční zprostředkování prodeje filatelistického zboží se řídí obecně platnými předpisy ČR a výše uvedenými aukčními podmínkami. V případě soudního sporu je příslušným soudem Obvodní soud pro Prahu 1.

5. Každý účastník aukce svou účastí v aukci vyjadřuje souhlas s aukčními podmínkami.

6. Požadované ceny jsou uvedeny v Kč a zvyšování nabídek se řídí stupnicí uvedenou v detailu každého aukčního losu.

7. Pořadatel aukce je plátcem DPH. Pro dodavatele ze zemí mimo EU platí povinnost podle § 90 celního sazebníku, uhradit sníženou 5% DPH z konečné hodnoty prodaného zboží. Tato částka se odečítá z konečného vyúčtování.

8. Pořadatel má právo nabídnuté losy do aukce odmítnout. V případě dohody může aukcionář zajistit ověření pravosti, případně atest u znalce na náklady původního majitele.

9. Z prodaných losů si aukční firma odečítá provizi od 10 % + 20 % DPH, tj. celkem od 12 % z dosažené ceny (od 1. 1. 2013 dochází ke změně DPH a připočená daň bude tedy 21 %) a 3 koruny manipulační poplatek za položku. Prodané losy proplácíme po předchozí dohodě 14 dnů po aukci. Neprodané losy vracíme majitelům poštou v cenném psaní, nebo si je mohou vyzvednout osobně.

10. V případě, že majitel odstoupí od prodeje před ukončením aukce, zaplatí pořadateli manipulační poplatek ve výši 5% z vyvolávací ceny losu, minimálně 100,- Kč. Za nevydražené aukce vrácené zpět majiteli se účtuje manipulační poplatek ve výši 20 Kč za položku.

11. Příhozem na aukci vzniká závazná kupní smlouva mezi kupujícím a prodávajícím, která nabývá platnosti okamžikem výhry přihazujícího.

Vyhledávání

Vyhledat

Přihlášení

PřihlásitRegistrace
Zapomenuté heslo
 
E-mail: info@filatelie-stosek.cz
Tel.: +420 296 785 460
Fax: +420 296 785 460
Mobil: +420 606 551 118, +420 723 514 878